0537 011 13 58 Fatih Mah. Fetih Cad. Küçük Sok. İMKB Anadolu Lisesi Yanı / Sivas Açılış-Kapanış : 09:00 (Sabah) - 02:00 (Gece)

Düğün ve Nişan Organizasyonları

Düğün ve Nişan Organizasyonları

Beraberliğinizin başladığı bu mutlu günde Beyaz İnci Düğün Salonu ile mutluluğa adım atabilirsiniz. Düğün & nişan organizasyonunuz için 100 kişiden 600 kişiye kadar artabilen kapasiteli ferah salonumuz ile siz konuklarımızın hizmetindeyiz. Sivas merkezde yer alan salonumuza ulaşım oldukça kolaydır. Geniş araç kapasiteli otopark sayesinde düğün sırasında davetliler için hiçbir park sorunu yaşanmamaktadır.  Beyaz İnci düğün salonumuzda verilen tüm hizmetler siz müşterilerimizi memnun etmek içindir. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız her türlü sorunuzu cevaplamaktadır. Salonumuza ilk girdiğiniz anda sizi karşılayıp sizlere eşlik edilmektedir.

Düğün & nişan organizasyonlarınız da konuklarınız ile özel olarak ilgilenilmektedir. Sivas’ın en şık ve kesintisiz hizmet veren salonu Beyaz İnci Düğün Salonda gelin ve damatlarımız da ayrıcalıklı olarak düşülmüştür. Hazırlıklarını rahat bir şekilde tamamlamaları için şık ve geniş bir oda sizleri beklemektedir. Hazırlık sırasında herhangi bir ihtiyacınız ve sorularınız için personelimiz sizlerin yanındadır. Düğün salonumuz ışıklandırma ve ses sistemleri ile de beklentilerinizi en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Mükemmel bir akustiğe sahip olan salonumuz da on ensturman kapasiteli ses sistemi ve dj sistemi yer almaktadır. Sizin zevkinize göre belirlediğiniz müzikler dj sistemimiz ile çalınarak eğlence daha da üst seviyelere taşınmaktadır. Sivas merkezde emniyet müdürlüğü karşısı çıraklık eğitim merkezi arkasında bulunan salonumuzu düğün öncesi gelip görebilir görüşmelerinizi yapabileceğiniz gibi, iletişim numaramızdan bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerimiz için sizleri beklemekteyiz.