0537 011 13 58 Fatih Mah. Fetih Cad. Küçük Sok. İMKB Anadolu Lisesi Yanı / Sivas Açılış-Kapanış : 09:00 (Sabah) - 02:00 (Gece)

Dini Organizasyonları

Dini Organizasyonları

Sivas merkez de yer alan siz misafirlerimize en yüksek kalite de hizmet vermek için çalışan Beyaz İnci düğün salonumuz dini organizasyonlarınız için de sizlere en iyi, güvenli ve kaliteli hizmet için burada beklemektedir. Manevi duygularımızı paylaşmak, Allah’a daha birbirimizin dualarında yer alacağımız her türlü dini organizasyon için bizler ve deneyimli ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Misafirlerimizi her alanda memnun etmek bizlerin ilk görevidir. Kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren sizleri karşılayan güler yüzlü personel salon ile alakalı her türlü sorununuz ile ilgilenmektedir. Organizasyon sırasında salonumuza gelen her davetlinin de ihtiyaçları için kalabalık personel ekip kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Beyaz İnci düğün salonumuz verdiği kaliteli hizmetin yanı sıra geniş ve ferah salonu ile de farkını ortaya koymaktadır. Dini organizasyonlar da sohbet yapan, ilahi söyleyen kişiyi görmekte önemlidir. Salonumuz da gereksiz görüş açısını kapatacak kolonlar yer almaz. Ve masalarımız yuvarlaktır. Bu sayede herkes birbirini rahatlıkla görebilir ve birbiri ile iletişim kurabilir. Aynı şekilde sohbet eden ilahi söyleyen kişiyi rahatlıkla duyabilmeniz açısından salonumuzun sesin tüm her yere yayılmasını sağlayacak noktalarında ses sistemlerimiz yer almaktadır. Salonumuzun son derece iyi akustiğinden dolayı salonun her noktasındaki misafir sesleri iyi bir şekilde duyabilecektir.

Özel araçlarınız ile gelirken hiçbir otopark sorunu yaşamayacağınız salonumuza halk otobüsü ve minibüsler ile de kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.